Hotel Brasil
Gasten van Hotel Brasil Bebedouro met 30 kamers kunnen Museu Eduardo André Matarazzo, gelegen binnen 7 minuten wandelen, bezoeken.
Het hotel ligt vlak bij Fonte Sonora Luminosa Gazeta de Bebedouro en op 35 minuten rijden van Barretos. Het gebied staat bekend om educatieve plaatsen zoals Unifafibe, gelegen op ongeveer 1 km van dit hotel.
Brasil Bebedouro is op een paar stappen verwijderd van Cacau Show dat gerechten uit de Braziliaanse keuken aanbiedt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Nossa Senhora da Aparecida1,2 km
- Secretaria da Receita Federal Do Brasil1,7 km
- Unifafibe1,1 km
- Fonte Luminosa de Bebedouro1,1 km
- Bandeira do Brasil1,6 km
- Primeira Igreja Batista em Bebedouro500 m
- Fonte Luminosa Bebedouro350 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Strijkfaciliteiten
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Hotel Brasil?
Ja, bij Hotel Brasil is gratis parkeerplaatsen beschikbaar. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Brasil?
Klanten van Hotel Brasil moeten om 14:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Hotel Brasil?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Hotel Brasil. - ❓
Hebben de kamers van Hotel Brasil een werkruimte?
Ja, in sommige kamers vind je een werktafel in Hotel Brasil.